Airpower XR1 Lady
€ 239,90*
*Prijs inclusief btw Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten

€ 239,90*
*Prijs inclusief btw Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten
Maximale veiligheid voor redders van mensenlevens
Perfect comfort voor lange diensten
Dein Schuh von allen Seiten


De harde feiten
Uw vragen, onze eerlijke antwoorden
Er zijn voor de Airpower XR1 Lady verschillende inlegzolen beschikbaar, die het volume aan de binnenkant van de schoen kunnen vergroten of juist verminderen. Voor de smallere voet hebben we een iets dikkere inlegzool, en voor de brede voet een iets dunnere inlegzool ontwikkeld.
Ons Vario-Wide-Fit System biedt de mogelijkheid om het volume aan de binnenkant van de schoen te reguleren.
De Airpower XR1 Lady is getest volgens de DGUV 112-191 (BGR 191) norm en is zodoende goedgekeurd voor orthopedische inlegzolen.
Hierdoor kan de Airpower XR1 Lady nog beter aan de voet worden aangepast en kan de anatomische structuur worden ondersteund.
Het damesmodel van de HAIX Airpower XR1 Lady wordt geproduceerd op een smallere leest, zodat de smalle voet ruimte heeft in de schoen. Er zijn hier geen optische of functionele verschillen.
Het damesmodel wordt vanwege de pasvorm aanbevolen voor smallere voeten.
Dankzij Gore Crosstech is de Airpower XR1 Lady niet alleen waterdicht, maar beschermt hij ook tegen het binnendringen van bloed en lichaamsvloeistoffen.
De Airpower XR1 Lady kan zonder enige beperking voor alle soorten werk worden gebruikt.
HAIX schoenen zijn 100% Made in Europe. Voor ons is dit niet alleen lippendienst, maar praktijk. Wanneer op een HAIX-schoen "Made in Europe" staat, verzekeren wij u dat deze uitsluitend is vervaardigd in onze productielocaties in Mainburg en Mala Subotica, Kroatië. Deze twee fabrieken behoren tot de modernste schoenfabrieken ter wereld.
Trouwens: "Made in Europe" is voor ons niet alleen een belofte van kwaliteit, maar staat ook voor goede arbeidsomstandigheden, gelijke kansen, duurzaamheid en verantwoord ondernemen.
De Airpower XR1 Lady kan snel en gemakkelijk worden onderhouden. Met zwarte schoenpoets, die het ademend vermogen van het leer niet aantast, en een waterafstotend middel is de schoen klaar voor elk weertype. Voor dit model bevelen wij speciaal onze zwarte schoensmeer aan, die Sun Reflect pigmenten bevat. Dit minimaliseert de opwarming van de schoen met 20%.
Download onderhoudsinstructies
De ongecompliceerde verzorging van de Airpower XR1 Lady zorgt ervoor dat u lang plezier hebt van de kwaliteit van de schoen.
Wij produceren in een Brits schoenmaatsysteem. De afstand tussen onze halve Britse maten is slechts enkele millimeters. Daardoor is de kans groter dat u precies de juiste schoenlengte vindt.
Halve Britse maten verschillen slechts enkele millimeters in lengte.
U kunt de vuile schoenen gewoon wassen met water en een borstel. Droog de natte schoenen (zelfs als ze van binnen nat zijn) niet op een open vuur, een hete kachel of een verwarming. Dit zal de vorm van de schoen veranderen. Verwijder gewoon het voetbed en vul de schoenen met krantenpapier of gebruik een schoenspanner. Laat de schoenen vervolgens langzaam aan de lucht drogen. Wij raden aan het voetbed regelmatig te wassen op 30°. In het algemeen is het het beste om het voetbed na elke draagbeurt uit de schoenen te halen, zodat het optimaal kan drogen.
Download onderhoudsinstructies
Maak het gewoon schoon met een borstel en water en laat het aan de lucht drogen.
Uit ervaring blijkt dat de Airpower XR1 Lady is een normale maat. Wij raden u daarom aan de normale maat te kiezen.
De ervaring leert dat de schoen normaal past.
Alle passenden Ersatzteile für den Airpower XR1 findest Du auf unserer Ersatzteile-Seite. Unabhängig von der Schuhgröße ist eine Länge von 95 cm für die Schnürsenkel ideal.
Afkorting | Betekenis |
---|---|
GTX | Gore-Tex |
Ws | Damesmodellen (kleinere maten, smallere leesten) |
T | Textielvoering |
LTR | Leren bovenmateriaal |
LL | Leren voering |
V | Suèdeleer |
N | Nubuckleer |
WTR | Winter |
LOW | Laag |
MID | Middel |
HIGH | Hoog |
De norm DIN EN ISO 20345 is een Europese norm voor veiligheidsschoenen die is herzien. Wat eerder bekend stond als veiligheidsklasse S3, wordt nu verder onderverdeeld in de veiligheidsklassen S3S, S3L, S7, S7S en S7L.
Wat andere kopers zeggen
218 Klantenbeoordelingen

Margriet
Biedt goede stevigheid
Goede schoenen voor ambu werk. Sluiten goed aan bij enkel. Iets breder bij de tenen. Goede schoenen voor ambu werk. Sluiten goed aan bij enkel. Iets breder bij de tenen.
Elizabeth
Zitten perfect
Elke dag met de honden wandelen met deze schoenen. Zitten perfect en loop er met mijn osteoporose heel comfortabel mee. Zijn stevig en vaak andere schoenen geprobeerd, maar ook al zijn deze q… Elke dag met de honden wandelen met deze schoenen. Zitten perfect en loop er met mijn osteoporose heel comfortabel mee. Zijn stevig en vaak andere schoenen geprobeerd, maar ook al zijn deze qua prijs duurder dan de normaliter wandelschoenen.... ze zijn iedere € cent waard!!
Wessel
Maar is perfect. Lopen heerlijk.
Als man met iets smallere voeten de ‘lady’ uitvoering besteld. Sluiten veel beter aan dan menig andere schoen. Daarnaast lopen ze heerlijk en zijn ze snel aan en uit te trekken. Erg tevreden. Als man met iets smallere voeten de ‘lady’ uitvoering besteld. Sluiten veel beter aan dan menig andere schoen. Daarnaast lopen ze heerlijk en zijn ze snel aan en uit te trekken. Erg tevreden.
Lief
Comfort, luxe en zekerheid! Voeten voelen zich direct thuis!!
Comfort, luxe en zekerheid! Voeten voelen zich direct thuis!! Comfort, luxe en zekerheid! Voeten voelen zich direct thuis!!
Chantal .
Zeer goede schoenen
Niet eens nodig om in te lopen. Liep er zo op weg.
zoe d.
Super
Ik werk bij de ambulance en ben er super blij mee geen zware voeten lopen heerlijk en safe !
Lieske
Top!
Ideale schoenen voor op de ambulance! Lopen heerlijk
Laure .
Perfect!
Super tevreden van deze veiligheidsschoen. Voldoet aan alle verwachtingen, maat is conform de 'size calculator' en deze schoen zit echt perfect. Ideaal, wanneer je deze minsten 8 uur per dag moet dragen. Een echte aanrader!
Corina .
Top schoenen
Vallen groot, dus ruim maat kleiner als mn normale schoenen besteld. Het normaal maat 38,5, draag van HAIX maat 37. Moeilijk te passen in Nederland, dat vind ik echt een groot gemis. Verder echt top schoenen! De vorige heb ik met veel gemak 2 jaar gedragen! Tijdens de COVID maken we onze schoenen schoon met een chlooroplossing. Hiervan kwamen wit/ rode vlekken in het leer. Dit viel me flink tegen. Wel op kunnen lossen met de schoensmeer.
Mirjam
Kwaliteit
Goede pasvorm, stevige ondersteuning en zeer goede kwaliteit. Fijne schoenen!
Bruno
Tevreden
Snelle en correcte levering Goeie service en pasmaat Uitstekende kwaliteit
Pat
Fijne Lichte schoenen
Top schoenen en niet zwaar. Zeker als je er 12 uur op moet lopen. Daarbij ook erg makkelijk aan en uit te doen daar je geen veters hoef te strikken.
Danney P.
Prima pasvorm!
Fijne schoenen, snelle levertijd!
Lieske
Top!
Ideale schoenen voor op de ambulance! Lopen heerlijk
Leen P.
Fantastisch product
Ik heb hiervoor al dergelijke botten gehad, en ik vind ze fantastisch! Ik gebruik ze voor de vrijwillige brandweer. Zitten fantastisch goed, en gaan jaren mee als je ze goed verzorgd. Na 11 jaar waren mijn botjes wel aan vervanging toe, maar nu kan ik er weer volledig tegenaan!
Marjan
Heerlijke schoenen...
Je loopt er direct op weg!
Susanne
Deze schoenen koop je voor de volgende jaren
Mijn dochter werkt op de ambulance en als vrijwilliger bij het rode kruis. Ze loopt dikwijls meer dan 12 uren met de veiligheid schoenen rond. Van collega's heeft ze al positief dingen van Haix gehoord. En ik kan er maar toestemmen. Ook qua gewicht valt deze schoe positief op. Wij raden hem zeker aan.
Geef een beoordeling
* Prijs incl. BTW Prijzen incl. BTW en excl. verzendkosten